“Inventum Global Workshop” dünyanın dört bir yanından düğün ve MICE sektörünün en önemli temsilcilerini 28 Mayıs- 1 Haziran 2017 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Belek’te bir araya getirdi.

Dünyanın dört bir yanından düğün ve MICE sektörünün en önemli temsilcilerini 28 Mayıs- 1 Haziran 2017 tarihlerinde Antalya Rixos Premium Belek’te biraraya getiren ‘Inventum Global Workshop’un” gala gecesi, 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü gerçekleşti.

Türkiye’nin en büyük MICE operatörlerinden olan Inventum Global ile Hindistan’ın Etkinlik ve Eğlence Yönetimi Birliği (EEMA) iş birliği ile düzenlenen ve 4 gün süren ‘Inventum Global Workshop’un” Rixos Premium Belek Hotel’de gerçekleşen gala yemeği ve ödül töreninde Hindistan’ın düğün ve Mice sektörü duayenleri ve basın mensupları bir araya geldi.

Akdeniz’in incisi Avrupa ve dünyada en çok bilinen turizm destinasyonu Antalya’nın 1.3 milyar nüfuslu Hindistan düğün pazarında turzim pastasından pay alması hedeflenen dev organizasyonda 100’ün üzerinde düğün operatörü yer aldı.

4 gün süren dev organizasyonun açılış konuşması EMMA başkanı Sabbas Joseph tarfından yapıldı. Geceyi sunan Hindistan’ın en ünlü sunucusu Gıtıkka Ganju Dahar tüm katılımcılara teşekkür etti ve ödüllerini verdi.