15. Altın Örümcek Web Ödülleri…

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan yarışma, 15. yılına özel Altın Örümcek Sitesi konsepti ile eski komşuluk ilişkilerine mizahi göndermeler yaparken, etkinlik gününü de bu bağlamda “Altın Günü” olarak adlandıracak.

Tüm sektörün hep birlikte bir sitede, sımsıkı komşuluk ilişkileri içinde yaşadığını temsil eden Altın Örümcek Sitesi, 15. yılın unutulmaz anlarını hatırlatacak olmasının yanı sıra, yarışmanın sektörü bir arada tutan geleneksel yapısını da vurgulayacak.

DorukNet ve dsm group işbirliğiyle gerçekleşen Altın Örümcek Web Ödülleri, bu yıl bir ilke imza atarak, Sosyal Sorumluluk Kategorisi’nde birinci olan projeye tüm kategorinin katılım bedelini bağışlayacak.

14 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular 22 Mayıs’ta başladı.

Sosyal Sorumluluk alanında gerçekleştiren faydalı projelere daha çok dikkat çekebilmek ve bu konudaki çalışmaların artması amacıyla yapılan bu düzenleme ile sosyal sorumluluğa farkındalık yaratmak da hedefleniyor

Başvuru için son tarih 23 Haziran…

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!

Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi, Alışveriş, Bankacılık & Finans, Haber ve Hizmet olmak üzere 4 ayrı kategoride yerini almış, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Moda & Güzellik ile Portal & Haber kategorilerine ek olarak, mobil uygulamaların başvuru yapabileceği Mobil Uygulama – Oyun & Eğlence ile birlikte toplam 34 kategoride, en iyi mobil uygulamaları ve web siteleri ödüllendirilecek.

www.altinorumcek.com