360 Yazılım Teknolojileri Konferansı Steigenberger Hotel Maslak’ta Yapıldı

360 CNP’in düzenlediği Yazılım Teknolojileri Konferansı Türkiye’nin önemli karar vericilerine ev sahipliği yaptı.‘’ Değişim Dönüşümdür’’ sloganı ile yola çıkan 360 Yazılım Teknolojileri Konferansı, 27 Nisan 16 Tarihinde Steigenberger Hotel Maslak’ta gerçekleşti.

20 farklı sektörden; eğitim, sağlık, bankacılık, e-ticaret, perakende, otomotiv, lojistik gibi çeşitli dikey pazarlara yönelik inovasyonları içeren 120’nin üzerinde şirket üst düzey yöneticilerine yüzde yüz iş odaklı bir platform sundu.

Konferans Gündemi Geleceğe Yön Haritası Çizdi.

Bu yıl ana temasını oluşturan, kurumsal yazılım pazarının gelişimi ve başarı hikâyeleri, siber güvenlik, büyük veri, bulut bilişim, yönetim metotları, perakende sektöründeki teknolojik gelişmeler, Omni ‐Channel, CRM müşteri deneyimi, ERP kurumsal yazılım projelerinde yeni yaklaşımlar ve özel entegratörlük süreç ve çözümleri gibi farklı konulara değinilen konferansta;

360CNP Organizasyon Türkiye Genel Müdürü Sn. Özlem Alkan’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından Binovist Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Engin Alan tarafından açılış konuşması yapılan konferansın diğer önemli konuşmacıları arasında; Sn. Erdem Mengeş HPE-Turkey, Sn. Ergun Bağcı Nobel İlaç, Necmi Kahraman, E-Bebek, Sn. Ömer Ömeroğlu Doğa Koleji, Sn. Serdar Günizi Hafele, Sn. Serdar Susuz Inspark, Sn. Seren Şerifoğlu Uzman CRM, Sn. Cahit Güvensoy & Sn. Tolga Gören Logo Yazılım, Sn. Yıldırım Koçdağ Hepsiburada.com, Sn. Yılmaz Filiz Anadolu Bilişim, Sn. Yücel Yüksel Çalık Holding, Sn. Sami Dönmez Garanti Bankası gibi 15 farklı profesyonel görüşlerini aktardı.

360CNP Organizasyon Türkiye Genel Müdürü Özlem Alkan ile konuşma fırsatımız oldu, Alkan: “Hazırlık aşamamız 4 ay sürdü, beklentilerimiz profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlanması. Yazılım ve donanım teknolojilerini satın almanın çok önemli olmadığını, asıl önemli olanın bu teknolojik yatırımların verimli olarak kullanılmasını savunmaktayız, dolayısıyla insan, süreç ve teknolojik birçok bileşene gereksinim duymaktadır.” dedi.