7. ACE of M.I.C.E. Awards’ın Başvuruları Açıldı!

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşmasına ve bir araya gelmesine her yıl ev sahipliği yapan ACE of M.I.C.E. Awards, “Connecting Dots” konseptiyle 3 Nisan 2019’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yedinci kez MICE’ın yıldızlarını belirleyecek. Başvurular, miceodulleri.com adresi üzerinden gerçekleşiyor. Son başvuru tarihi 19 Kasım!

MICE sektörünün Oscar ödülleri olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, 2019 yılında “Connecting Dots” konseptiyle bir kere daha sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirecek ve MICE sektörünün en iyilerini belirleyecek. Kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı ve MICE sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi amaçlayan ACE of M.I.C.E. Awards, Türkiye MICE sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyon olarak biliniyor. Bu yıl yedincisi gerçekleşecek olan etkinlik, her yıl sektörün en iyilerini ödüllendiriyor ve Türkiye etkinlik sektörünün başarı çıtasını bir adım öteye taşıyor.

7. ACE of M.I.C.E. Awards takvimi şu şekilde ilerleyecek: 1 Ekim başvuru başlangıcı, 19 Kasım başvuru son tarihi, 20 Kasım jüri online oylama başlangıcı, 14 Aralık jüri online oylama son tarihi, 17 Aralık finalistlerin duyurulması, 21 Aralık Jüri-Finalist Toplantısı, 3 Nisan 2019 Ödül Töreni…

7. ACE of M.I.C.E. Awards Başvuruları Açıldı!

ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; Etkinlikler ve Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları olmak üzere 2 ana başlık ve 20 ayrı dalda değerlendirilecek. Başvurular, 1 Ekim-19 Kasım 2019 tarihleri arasında miceodulleri.com adresi üzerinden gerçekleşmeye devam ediyor. ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne sadece belirlenen kriterlere uygun olan başvurular kabul ediliyor.

Şeffaf Oyalama Esası ve Noter Huzurunda Oylama…

Başvurular ilk aşamada miceodulleri.com sitesinin B2B sistemi üzerinden gerçekleşecek, kurumsal firmalar ve sektör profesyonellerinden oluşan 90 kişilik jüri heyeti tarafından online olarak oylanacak. Gerçekleşen ilk elemeler sonrasında, her dalda belirlenen 3 aday, noter huzurunda jüri heyetine sunumlarını gerçekleştirecek. Yapılan sunumlar ve oylamalar sonrasında belirlenen kazananlar, ACE of M.I.C.E. Awards’un görkemli töreninde kırmızı halı seramonisi, kokteyl-prolonge ve büyüleyici sahne şovları eşliğinde açıklanıyor olacak.

7. ACE of M.I.C.E. Awards Kategorileri

Etkinlikler

En İyi Etkinlik

En İyi Uyarlama Etkinlik

Soho House Istanbul En İyi Lansman Etkinliği

Life Fitness En İyi Spor Etkinliği

En İyi Gerilla Etkinliği

En İyi Davet Etkinliği

En İyi AVM Etkinliği

En İyi Incentive Etkinliği

En İyi Çocuk Etkinliği

En İyi Festival

En İyi Belediye Festivali

En İyi Konser

En İyi Roadshow

En İyi Sahne Tasarımı

En İyi Ses-Işık-Görüntü Uygulaması

En İyi Etkinlik Prodüksiyonu

ETSMICE En İyi Etkinlik Teknolojisi

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

Etkinlik / Toplantı Yönetim Firmaları

En İyi Etkinlik / Toplantı Yönetimi Firması

En İyi Çıkış Yapan Etkinlik / Toplantı Yönetimi Firması

En İyi Incentive Firması