Life Fitness ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017’deydi!

Life Fitness Genel Müdürü Mesut Altıntaş ve Satış Müdürü Onur Karaoğlan ile ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017’de bir sohbet gerçekleştirdik.

 

ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017 hakkındaki ilk izlenimleriniz nelerdir?
Ace of M.I.C.E Fuarına bu yıl ilk defa katılıyoruz. Turizm sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getirip, bu bileşenler arasındaki bilgi akışını sağladığı için ciddi bir ihtiyacı karşılıyor.
4. yılı olmasına rağmen fuarın bu kadar kalabalık ve canlı olması ne kadar doğru bir yolda olunduğunu gösteriyor. Bizde bundan sonraki senelerde fuarda yer almayı rahatlıkla öngörebiliyoruz.

Neler bekliyorsunuz, bekledikleriniz gerçekleşti mi ?

Müşteri portföyümüzün %30’unu oteller oluşturuyor. Dolayısıyla potansiyel yatırımcılar ve otellerin üst düzey yöneticileriyle bir araya gelmek bizim en temel beklentimizdi.
Bizden talep edilen randevu yoğunluğu ve ziyaret ettiğimiz potansiyel müşterilerimizin sayısına baktığımızda bizim için doğru bir fuarda olduğumuzu gördük.

Mesut Altıntaş ve Onur Karaoğlan

Life Fitness hakkında bilgi verir misiniz?

Life Fitness’ı endüstrinin global lideri konumuna getiren yolculuğu 1968’de ilk elektronik Cardio cihazını sektöre kazandırmasıyla başladı. O tarihten bu yana sayısız başarı, ödül ve referanslarıyla liderliğini pekiştiren Amerikan Life Fitness markası, 40 yılı aşkın süredir ürettiği yüksek kaliteli fitness cihazları ile Dünya Fitness Cihazları Endüstrisi’ne yön veriyor.

Dünya’nın en büyük firmalarının yer aldığı Fortune 500 listesinde bulunan Brunswick Inc.’in lokomotif şirketlerinden biri olan Life Fitness, Türkiye’de 1989 yılından beri EKS DIŞ TİCARET tarafından başarı ile temsil ediliyor.

Türkiye’de fitness sektörüne yaptığı katkılar nedeniyle 4 kez Dünya’da yılın distribütörü ödülüne layık görülen firmamız, bu başarıyı borçlu olduğu yüksek hizmet kalitesini ve çözüm odaklı çalışmalarını  değerli yatırımcıların hizmetine sunmaya devam ediyor.

Onur Karaoğlan