ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017 İçin Yeni Oturum!

ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017 hazırlıkları ve planlanan yenilikler için yapılan beyin fırtınaları tüm hızıyla sürüyor… 8 Eylül günü TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) Başkanı Gonca Karakaş ev sahipliğinde Effect PR Agency ofisinde ACE of M.I.C.E. Exhibition için yeni bir beyin fırtınası toplantısı yapıldı.

Türkiye’nin tek kongre, toplantı ve etkinlik fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition’da gerçekleşecek oturumlar ve MICE sektörünün yurtdışında gerçekleştirmesi gereken iletişim faaliyetleri hakkında yapılan beyin fırtınası toplantısına TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) Başkanı ve Effect PR Agency CEO’su Gonca Karakaş, İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) Başkanı ve Unite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) Başkanı, TAV Havalimanları Kurumsal İletişim Direktörü olan Bengi Vargül ve Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman katıldı.

Gerçekleştirilen ilk toplantıda, ACE of M.I.C.E. Exhibition içerisinde, TÜHİD-İDA-KİD başkanlarını bir araya getirecek bir oturumun gerçekleştirilmesine karar verildi. ACE of M.I.C.E. Exhibition içerisinde düzenlenecek oturumun genel kapsamı ve ana başlıkları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Türkiye’nin ve MICE sektörünün yurtdışında ki algısının değerlendirildiği görüşmede MICE sektörünün iletişim stratejilerine yön verecek fikirler ortaya çıktı.