Daha Başarılı Bir MICE İçin: ACE of M.I.C.E. Awards 2017

Daha başarılı bir mice sektörü için;

ACE of M.I.C.E. Awards 2017

Daha başarılı, daha yaratıcı, daha dinamik, daha özgün, bir mice sektörü için motivasyon kaynağı olan, sektörün buluşma noktası ACE of M.I.C.E. Awards 2017 ödülleri için gerçekleştirilen Jüri ve Finalistler Toplantısı’nda, tüm finalistler sunumlarını tamamladı. Sunumlar eş zamanlı olarak 6 Ocak’ta, DoubleTree by Hilton Piyalepaşa Hotel’in iki ayrı salonunda, 83 kişilik jüri heyetine yapıldı. Hangi markalar nasıl sunum yaptı? M.I.C.E. Dergi, Ocak, Şubat, Mart sayısında olacak!  Etkinlikte TMG Başkanı Ataman, Genel Müdür Erişen ve tüm TMG ekibi özveri ile çalıştı. 

En iyiler, Nisan’da ACE of M.I.C.E ödüllerini alacak!

Turizm Medya Grubu organizasyonu ile düzenlenen Jüri ve Finalistler Toplantısı’nda tüm finalistler, heyecanlı ve keyifli bir şekilde bütün sunumlarını tamamladı. Jüri heyetinin puanladığı sunumlar, noter huzurunda değerlendirildi. En iyi olmayı hak eden markalar Nisan 2017’de gerçekleştirilecek ödül töreninde ACE of M.I.C.E. ödüllerine kavuşacak. Törene ilişkin ise tüm hazırlıklar heyecanla sürüyor. Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası olan toplantıya; İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Sn. Nedret Apaydın ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı/Turizm Atölyesi Başkanı Sn. Tülin Ersöz katıldı. 

Etkinlik Yönetimini ETS Mice, prodüksiyonu İllusionist başarıyla üstlendi!

Sektörün motivasyon kaynağı ve bulaşma noktası olan ödül törenine ilişkin finalistlerin belirleneceği, Jüri ve Finalistler Toplantısı’nın etkinlik yönetimini ETS Mice, prodüksiyonunu ise Illusionist markası başarıyla üstlendi. Çok sayıda kamera ve fotoğrafçı etkinliği görüntüledi. Etkinliğe sosyal medya alanında Decibell markası hizmet verdi. Ayrıca etkinliğe diğer destek firmaları da önemli katkılar sağladı. Organizasyona mekânsal ev sahipliğini, içecek ve yemek servisini ise DoubleTree by Hilton Piyalepaşa Hotel markası yaptı.

Ataman: “Sektörün geleceği için bir aradayız”

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman tarafından yapılan açılış konuşması tüm şehitlerimize başsağlığı ve terörün son bulması dilekleriyle başladı. “‘2016 yılı hem dünya hem de ülkemiz için karanlık bir yıl oldu, 2017 yılına ümitle girmek isterken maalesef ki kötü olay yaşadık. Tüm MICE profesyonelleri dayanışma ve birlik içerisinde Türkiye’nin en büyük B2B etkinliği olan organizasyonumuzla sektörün geleceğini inşa etmek üzere bir araya geleceğiz.”

ACE of M.I.C.E markasının önemine vurgu yapıldı!

Ofton İnşaat Turizm Grubu Ceo’su Yusuf Çavdar ‘Turizm sektörünü taçlandıran bu önemli etkinliğe destek olmaktan ve sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyuyoruz’ dedi. Gültekin; “Dayanışmaya birlikte hareket etmeye en çok ihtiyacımız olan bu günlerde ACE of M.I.C.E. markası bizler için oldukça önemli.” Her şeye rağmen ACE of M.I.C.E diyen Baskan; “ülke olarak geçirdiğimiz karanlık günlerde böylesi bir organizasyonun ülke turizminin %40’nı sağlayan MICE sektörü profesyonellerini bir araya getirmesi açısından oldukça önemli” Apaydın; İstanbul’daki firmaların kongre turizmi açısından yüksek katılımlı uluslararası düzeyde işler yapabilecek bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Ersöz; “Biz zorlukların ülkesiyiz bu zor günleri birbirimize daha da fazla kenetlenerek atlatacağız” mesajını verdi.

Kimlerinin canlı performans, kimilerinin tanıtım videoları, kimlerinin ise müzikli gösterileriyle gerçekleştirdiği keyifli ve heyecanlı sunumlara ilişkin daha ayrıntılı haberimiz M.I.C.E. Dergi Ocak, Şubat, Mart sayısında yayınlanacaktır.