ACE of M.I.C.E. Awards’da Oylamalar Başladı!

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri için yapılan başvurular sonucunda finalistler belirlenmeye başlandı.

Her yıl düzenlenen, MICE sektörünün en iyilerinin seçildiği ödül töreni için ilk aşamadaki oylamalar başladı. Kurumsal ve sektörel firmalardan birbirinden değerli isimlerin yer aldığı, 75 kişilik 3 ayrı jüri heyeti, gelen başvuruları oylayarak finalistleri belirliyor.

MICE sektörünün Oscarları, ACE of M.I.C.E. Awards’ta finale kalan başvuru sahipleri, 8 Ocak’ta Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek Jüri ve Finalist Toplantısı’nda dev jüriyle bir araya gelecekler. Sektörün en iyileri, eş zamanlı gerçekleşecek 3 ayrı oturumda sunumlarını yapacaklar.

JÜRİ LİSTESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri, ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getiren ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini, küresel ölçekte arttıran ödül töreninin 6.’sı, 2018’in Nisan ayında gerçekleşecek. Kongre, Toplantı ve Etkinlik sektörünün en önemli ulusal ve uluslararası buluşmalarına ev sahipliği yapacak olan ACE of M.I.C.E. Awards her sene olduğu gibi bu sene de sektörün en iyilerini ödüllendirecek.