ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines Kapsamında ICCA Oturumu

Organizasyon, ulaşım, konaklama, uluslararası toplantılar ve etkinlikler konusunda uzman kurumları temsil eden, dünya çapında 86 ülkeden 900’den fazla üyesi bulunan ICCA, kongre ve fuar endüstrisinin en büyük topluluğu… 

21-23 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi – ICC‘de gerçekleşecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, etkinlik programı kapsamında bir ICCA Oturumu’na ev sahipliği yapacak.

2018’in ilk günü itibarıyla ICCA Avrupa Bölge Direktörü olarak göreve başlayan Elif Balcı Fisunoğlu‘nun moderatörlüğünde gerçekleşecek oturumda, ICCA Orta Doğu Bölge Direktörü Senthil Gopinath ile tıp ve hukuk profesörü, farklı uluslararası meslek odalarında üst düzey yönetici ve çeşitli dünya üniversitelerinde profesör olarak görev alan Prof. Dr. Vugar Mammadov yer alacak.

Merakla beklenen oturumda ele alınacak başlıklar ise “İşbirlikçi Ekonomide Uluslararası Bir Derneğe Katılmanın Avantajları”, “Kongre Elçisi Programları ve Zorlukları” ve “Dernek Toplantıları Endüstrisinin Gelişmekte Olan Pazarı – Orta Doğu” olarak belirlendi.

Biletler Biletix’te!

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapsamında gerçekleşecek ICCA Oturumu ve diğer tüm oturumların biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Zengin bir konuşmacı topluluğu ve geniş yelpazeye yayılmış oturumlar ile sektörel sorunların, çözüm haritalarının ve sektördeki yeniliklerin ele alınacağı oturumların detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oturum Bileti Satın Almak İçin ise Buraya Tıklayabilirsiniz!

Elif Balcı Fisunoğlu Kimdir? Tıklayınız!

Senthil Gopinath Kimdir? Tıklayınız!

Prof. Dr. Vugar Mammadov Kimdir? Tıklayınız!