AR-GE ve İnovasyon Zirvesi Gerçekleşti

Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenlenen, etkinlik yönetimini Edufairs Fuarcılığın üstlendiği AR-GE ve İnovasyon Zirvesi 6-7 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi –ICEC’de gerçekleşti.

Etkinlik, Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerine katkıda bulunan, üreten Türkiye’nin teknolojide ulaştığı seviyeyi göstermeyi amaçlıyor. Aynı zamanda üniversite, sanayi ve kamu işbirliğini geliştirmeyi de hedef edinen organizasyon, inovatif projelerin yatırıma dönüşmesine, mevcut projeler ile ülke içerisinde ortak bir üretim sinerjisi oluşmasını da hedeflemekte. Ulusal ve uluslararası sanayici ve yatırımcılara ülkemizdeki teşvik olanaklarının anlatılması sonucunda yatırımcıların ilgisini çekerek katma değer oluşturabilecek tüm paydaşları ortak bir platformda buluşturdu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, DEİK ve TOKİ’nin katkıları ile Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) organizasyonu ve de Edufairs Fuarcılık etkinlik yönetimiyle 6-7 Eylül tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi – ICEC’de gerçekleşti.

 

Etkinlik Mekanı: Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı – ICEC
Etkinlik SahibiMimar ve Mühendisler Grubu
Etkinlik Yönetimi: Edufairs
Stant, Branding: Sedef Group
Dönemsel İK: İnci Ajans