11. Bebek Şenliği Büyük ilgi Gördü!

Ark Organizasyon ve Bebekliler Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği 11. Bebek Şenliği 19-21 Mayıs tarihlerinde Bebek Parkı’nda yapıldı. Türk Telekom Prime ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe İstanbul’un her yerinden ilgi bir hayli fazlaydı.

Katılımcılara; kültür-sanat, imza günleri, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirebileceği atölye çalışmaları, moda, tasarım, koşu ve yoga gibi etkinliklerin yanı sıra farklı lezzetler tadabilecekleri dopdolu bir program sunan organizasyona ilgi oldukça yoğundu.

Geçtiğimiz sene de Türk Telekom Prime ana sponsorluğunda gerçekleşen Bebek Şenliği, sektörün en iyilerinin açıklandığı ACE of M.I.C.E. Awards ödül töreninde “En İyi Belediye Festivali” dalında 1.lik ödülünü almış, gerçekleşen bu harika festivali taçlandırmıştı. Şenlik; bu yıl da Bebekliler Derneği ve Ark Organizasyon tarafından düzenlenerek, Bebek Semti’nde keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenleri ağırladı.

Gökçe Güngör

Etkinlik sırasında Ark Organizasyon’dan Gökçe Güngör’le etkinlik hakkında konuştuk, Güngör: “Bebek Şenliği’ne geçen seneki gibi yine yılın başından itibaren hazırlanmaya başladık Bebekliler Derneği’yle beraber. Geçen seneki temamız “Gökkuşağı”ydı, hatta doğa da bize bir sürpriz yapıp bize gökkuşağı sunmuştu. Bu seneki temamız ise “Buluşma“, birçok farklı grupları sahneye alıyoruz, farklı farklı kültürlere hitap eden ve böylece herkesin, tüm İstanbul’un “Buluşma”sına sebep olmak istiyoruz. Bugün ikinci günündeyiz ve gayet de güzel ilerliyor, katılım ve insanlardan aldığımız tepkiler de bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

 

[vtftable cols=”{0}0-1:4a86e8;{/}{1}0-1:4a86e8;{/}{2}0-1:4a86e8;{/}{3}0-1:4a86e8;{/}{4}0-1:4a86e8;{/}” fols=”{0}0-1:ffffff;{/}{1}0-1:ffffff;{/}{2}0-1:ffffff;{/}{3}0-1:ffffff;{/}{4}0-1:ffffff;{/}” st=”bc:bbbbbb;bt:1;”]
Etkinlik Mekanı;;;Bebek Parkı;nn;
Etkinlik Sahibi;;;Ark Organizasyon, Bebekliler Derneği;nn;
Etkinlik Yönetimi;;;Ark Organizasyon;nn;
Dönemsel İK;;;Ark Organizsayon;nn;
Ses – Sahne;;;Intro Muzik, Opus Ses;nn;
[/vtftable]