Big Burn Nights İstanbul’dan Sonra Ankara’da

Big Burn Nights, Ankara ayağında 2 mekan, 4 kat ve 35 farklı sanatçı ile festival kavramına farklı bir bakış açısı getiriyor…

Burn Enerji İçeceğinin elektronik müzik serisi #BigBurnNights, İstanbul’dan sonra dopdolu bir liste ile Ankara’da. 22 Nisan Pazar günü Big Burn Nights Ankara için kapılarını 18:00’de açacak olan Pixel ve 6:45 KK Ankara, lokal ve uluslararası elektronik müzik ve hip hop sahnelerinin başarılı isimlerini bir araya getiriyor.

Burn Enerji içeceği 22 Nisan Pazar gecesi Ankara’da müzik etkinliklerinin vazgeçilmez adresi olan Pixel ve 6:45 KK müzik severleri ağırlayacak. Tek biletle 4 ayrı kata giriş-çıkış yapabileceğiniz ve farklı müzisyen ve dj’lerin performanslarını izleyebileceğiniz bu mini-festival deneyimi için takviminizi şimdiden ayarlayın ve kemerlerinizi sıkıca bağlayın.

 

Kimler var?

İtalya doğumlu, klasik müzik eğitiminin üzerine elektronik müzikte kendi yolunu çizen Dj ve prodüktör Francesca Lambardo, Türk hip hop müziğine eşsiz bir armağan olarak gelen CEZA, yine hip hop müziğin büyük gururu Sansar Salvo, dans pistlerinde house, progressive house, tech ve tech house parçalarıyla ayak basılmadık yer bırakmayan Guy Mantzur, kariyerine Berlin’de başlayan Deep House, Minimal ve Techno müziği özel formüllerle harmanlayan Holger Hecler ve rap müziğin güçlü ismi Fate Fat! elektronik ve hip hop müzik ile sabahın ilk ışıklarına kadar dans edeceğiniz bu özel gecede 4 kat arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.