BizBash’ten Boomset’e 2 Ödül Birden!

Bizbash Event Style Awards’da kazananlar, Jacob K. Javits Convention Center’da gerçekleşen BizBash Live: New York etkinliğinde açıklandı.

Boomset, En İyi İnteraktif Etkinlik Teknolojisi ve En İyi Kayıt ya da Etkinlik Yönetim Çözümü kategorilerine katılarak her iki kategoride birinci seçildi. Boomset’e ödülleri getiren projeler, En İyi İnteraktif Etkinlik Teknolojisi kategorisinde Boomset N.F.C. Automation at Night Shift Antwerp olurken, En İyi Kayıt ya da Etkinlik Yönetim Çözümü dalında Boomset Custom-Branded Registration Experience oldu.

Boomset CEO’su Kerem Baran, Event Türkiye‘ye yaptığı açıklamada, “Bizbash bizim topluluğumuzun kalbi diyebileceğimiz kadar önemli bir oluşum. Bu oluşumdan ödüller kazanmak çok gurur verici.” dedi. Yeni teknolojilerinin ödüller kazanmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarının altını çizen Baran, “Teknoloji dalındaki ödülümüzü, NFC/RFID özelliğimizle kazandık. 2017 yılında müşterilerimize sunduğumuz bu yeniden kullanılabilir teknoloji hem etkinlikleri daha çevreci kılmakta hem de etkinlik sağlayıcılarına daha güvenli ve verimli bir deneyim sağlamakta. Apple’ın telefonlarında kullanacağını açıklamasından aylar önce biz bu işe 4 elle sarılarak, ileri görüşlülükle bu ödülün ve teknolojinin sahibi olduk. Diğer ödülümüz ise havaalanlarında uçak saatlerini gösteren tasarıma benzer bir tasarımı etkinlik ‘workshop’larına uyarladığımız projemize verildi. Müşteriler ve katılımcılardan büyük bir beğeniyle karşılandı.” ifadelerini kullandı.

Boomset’in ileriye dönük planlarından da bahseden Baran, “Piyasaya yeni sürdüğümüz Evosk isimli ve yine havaalanlarından esinlendiğimiz ‘check-in’ bankoları var. Bu teknoloji Avrupa’da kullanılmakla birlikte Birleşik Devletler’de eşi benzeri olmayan bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Evosk’un isim hakları da tamamen Boomset’e ait. Bu gelişmelerin yanında; festivallere yönelik güvenli ödeme sistemleri, yüz tanıma sistemleri ve ‘beacon’ sistemleri 2018 yılında etkinlik planlayıcı kitlemizle tanıştıracağımız özellikler arasında.” dedi.