Bodrum’a Holywood Oteli… Açılışı Nicole Kidman Yaptı!

DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCU NİCOLE KİDMAN, MUĞLA'NIN BODRUM İLÇESİNDE BİR OTELİN AÇILIŞINA KATILDI. (EREN AYHAN/MUĞLA-İHA)

The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, Amerikan sinemasının önemli şirketlerinden Paramount Pictures işbirliğiyle 13 Mayıs Cumartesi akşamı görkemli bir davet ile Bodrum’da açıldı. Açılışı ünlü Holywood yıldızı Nicole Kidman yaptı. Davete pek çok seçkin konuk katıldı.

Torba’nın özel manzarasına sahip Paramount Hotels & Resorts CEO’su Thomas van Vliet;

“Çoğu insan izlediği ikonik filmlerden Paramount Pictures’ın 22 yıldızla çevrilmiş dağını hatırlayacaktır. Paramount markasının 104 yıllık yaratıcı gücünü ve ilham veren eğlence anlayışını, yaratıcı projelerimizle misafirlerimize sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Kokteyl ile başlayan, açılış pek çok özel ana ev sahipliği yaptı.  1920’li yılların ruhunu yansıtan davet töreni AC Design & Event Co tarafından tasarlandı.

Davette önce  akustik bir caz grubu Flapper Swing sahne aldı.  Ardınan sahneye Severa Nazarkhan, Mambo no:5 ve Lou Bega geçti. Gecenin sunumunu dünyaca ünlü TV sunucusu Pierre Rabat ile aktris Laila Bin Khalifa başarıyla gerçekleştirdi. Nuart Show Company’nin performansı ile keyifli anlar geçiren davetliler, Lübnanlı ünlü şarkıcı Ramy Ayach ile gecenin tadını çıkardı. Kayıtları ile 53 milyon satış rekoru kıran Latin pop şarkıcısı Lou Bega gecenin son performansı olarak hafızalara kazındı.

After Party’ye ise dünyaca ünlü DJ’ler arasında yer alan Türk DJ Doğuş Çabakçor muhteşem performanslı ile iz bıraktı.

Konuklara lezzet dünyası Otelin Mutfak ve Yemek Yapımcısı İtalyan şef Massimiliano Sperli’nin özel menüsü ile sunuldu.