Canlı Deneyim Stratejisti Mat Johnson Tecrübelerini Paylaşmaya Geliyor!

Marka değerlerini insan deneyimlerine dönüştürme ustası, dünyaca ünlü canlı deneyim stratejisti Mat Johnson, 21-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapsamında Türkiye’ye geliyor.

Dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği etkinliklerle canlı deneyim alanında çok özel bir noktada bulunan ve aynı zamanda White Fox Danışmanlık firmasının sahibi olan Mat Johnson, bu alandaki tecrübelerini ve yol haritalarını paylaşacağı “Etkinlik – Eğlence – Deneyim” başlıklı oturumda, Red Bull ve Nike Turkey’de Etkinlik Yöneticiliği yapmış, Deneyim Pazarlaması Danışmanı Bora Aksoylu ve Arkın Çelik’le birlikte olacak.

ICVB sponsorluğunda gerçekleşecek oturumda Bora Aksoylu, “E3 / Etkinlik – Eğlence – Deneyim” konseptiyle, yerel uygulama dinamikleri ve küresel vizyon kapsamında dünyanın dört bir yanından vakaları ele alacak ve “Etkinlikler erişim ve içerik anlamında genişler ve değişirken en üst düzey kapsamlı deneyimleri sağlama” konusuna odaklanan bir diyalog ile küresel mantığın yerel uygulamalarda nasıl kullanılacağıyla ilgili iç görüler paylaşacak.

Biletler Biletix’te!

Ünlü sunucu Arkın Çelik moderatörlüğünde gerçekleşecek, Mat Johnson ve Bora Aksoylu’nun deneyim alanındaki eşsiz tecrübeleriyle katılımcılar için rehber niteliğinde olacak oturumun biletleri Biletix‘te satışa sunuldu.

Bilet Satın Almak İçin Tıklayınız!

Tüm Oturum Programları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız!