Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne Başvurular 9 Şubat’ta Sona Eriyor!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular 15 Ocak’ta başladı.

Bu sene 10. kez düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri, ‘Alışveriş Merkezi Etkinlikleri’ ve ‘Doğrudan Sorumluluk Projeleri’ adları altındaki 2 yeni kategoriyle daha da zenginleşirken, ödüller için son başvuru tarihi 9 Şubat olarak belirlendi.

“Çekmecede Kalmış İşler” adlı kategoriyle bu yıl da müşterilere sunulan ancak gerçekleşmemiş, iyi işleri bekleyen ödüllerde, değerlendirme aşamasında ana jürinin yanı sıra bir de “Genç Jüri”nin yer alıyor. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular www.dpodulleri.org adresinden yapılabilmekte ve yarışma, Türkiye ve KKTC’den doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajanslara açık.

01 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 dönemi içinde gerçekleşmiş doğrudan pazarlama projelerinin katılabildiği Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 15 Ocak – 9 Şubat tarihleri arası yapılacak başvuruların ardından 1-12 Mart tarihleri arasında değerlendirilecek.