Elite World Otelleri Şapka Çıkarttı!

Türkiye’nin önde gelen otel gruplarından biri olan ve zincirine kattığı yeni otellerle adından sıkça söz ettiren Elite World Otelleri “Şapka Çıkartıyoruz!” mottosuyla davetlilerini muhteşem bir partide ağırladı.

27 Kasım’da Elite World Business Hotel’de gerçekleşen parti, turizm sektörü ile iş dünyasını buluşturdu. Elite World Otelleri Genel Müdürü Ünsal Şınık ve Elite World Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Emel Elik davetlileri otelin kapısında karşıladı. Yemek ikramının ardından gecenin açılış konuşmasını yapan Ünsal Şınık geleneksel hale gelen Elite World partilerinin bu yılki konseptinin Şapka Çıkartıyoruz! olarak belirlediklerini belirtti. Şınık sözlerinin devamında “Bu yıl Elite World Otelleri olarak ulusal ve uluslararası anlamda birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Başarılı bir yılı geride bıraktığımızı düşünüyoruz. Böyle güzel bir geceye ev sahipliği yapan Elite World Business’in başarılarını hep birlikte takip edeceğiz. Sizlerden aldığımız güzel geri dönüşlerin atacağımız adımlarda bizleri motive ettiğini bilmenizi isteriz. Önümüzdeki 3 yıl Elite World Otelleri için yeni yatırımların yılları olacak.2015’in Mayıs ayında Marmaris İçmeler’de 4 yıldızlı ve 92 odalı yeni otelimizi hizmete sokacağız.  Bu müjde ile sözlerime son veriyorum ve bu gece bizimle olan tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sermet Erkin’in sahne aldığı gecede davetliler birbirinden eğlenceli gösterilerle keyifli dakikalar geçirdi. Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın muhteşem performansıyla devam eden geceye yaklaşık 400 kişi katıldı.