Etkinlik Teknolojileri Duayeni Corbin Ball Ufkunuzu Genişletmek İçin Geliyor!

Etkinlik teknolojileri alanında tüm dünyada ‘guru’ olarak kabul edilen Corbin Ball, 21-23 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapsamında bir oturum gerçekleştirecek.

Türkiye ve küresel MICE endüstrisini her sana bir araya getiren ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, beşinci yılında da birbirinden önemli isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı oturum programlarıyla dikkat çekiyor.

Oturumlarda yer alan dünyaca ünlü isimlerden biri de Corbin Ball… Teknolojinin etkinlik sektörüne olan etkisinin, önümüzdeki 5 yıl içinde, geride kalan 15 yıla nazaran çok daha fazla olacağını söyleyen Corbin Ball, “Etkinlik ve Fuar Sektörlerini Dönüştüren En Yeni Teknolojik Trendler” başlığıyla gerçekleştireceği oturumda, sektördeki değişimleri oluşturan ana teknoloji trendlerini ve bunları hazırlamak için neler yapılabileceğini ele alacak. Etkinlik teknolojileri alanında tüm dünyada ‘guru’ olarak kabul edilen Ball, katılımcılara çok kritik bilgiler ve yol haritaları sunacak.

Tüm Oturum Programları İle İlgili Detaylar İçin Tıklayın!

 

Biletler Biletix’te!

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines katılımcılarına ve hosted buyer programına dahil olanlar için ücretsiz olarak sunulan oturumlara, fuar ziyaretçileri bilet alarak katılabilecek. Biletix üzerinden satışa çıkan biletler ile 3 gün boyunca devam edecek tüm oturumlara katılınabilecek.

Tüm Oturumlara Bilet Almak İçin Tıklayın!