ICCA, 2020’deki Kongre Yerini Açıkladı

Uluslararası Kongre ve Konferans Birliği (ICCA), dernek tarihindeki en rekabetçi teklif mücadelesi sonrasında 2020 Kongresi için Tayvan adasındaki Kaohsiung, Çin Taipei’yi seçti.

Sekiz ICCA hedef ekibi tarafından son 3’e kalan konumlar; Kaohsiung, Japonya’daki Yokohama ve Kolombiya’daki Cartagena de Indias idi.

Nihai sunumlar 11 Kasım’da Kurul’a yapılmıştı ve kazanan ertesi gün Çek Cumhuriyeti’ndeki 56. ICCA Kongresi Genel Kurulunda ICCA başkanı Nina Freysen-Pretorius tarafından ilan edildi.

Freysen-Pretorius, “Her üç sunum da yaratıcı, tutkulu, ancak aynı zamanda iş odaklıydı, her biri kendi kişiliklerine sahipti ve her üçü de layık bir kazanan olabilirdi” dedi.

“Kaohsiung, toplantıların gücü ile kendini yenileyen ekibiyle ICCA’nın Asya-Pasifik merkezli derneklerle daha etkili bir şekilde etkileşim kurmasına yardımcı olacak yaratıcı konseptler tasarladığı ve büyük takım uyumu ve muazzam bir değer sunduğu için 2020’deki küresel toplum için mükemmel bir Kongre deneyimi olacağından şüphem yok. “