ICCA’nın En İyi Pazarlama Ödülü Kazananı Belli Oldu

Pazarlama ödülünü “Flanders Toplantı ve Kongre Merkezi” kazandı.

2017 ICCA En İyi Pazarlama Ödülü‘nün diğer iki finalisti Avustralya’nın Uluslararası Kongre Merkezi Sydney ve İngiltere’den Shocklogic olarak açıklanmıştı.

En İyi Pazarlama Ödülü jüri heyeti başkanı SoolNua’dan Patrick Delaney:”Üç finalistin sunduğu kampanyalar, pazarlamada mükemmeli ve ICCA üyelerinin toplantı endüstrisinin her gün karşılaştığı zorluklara yenilikçi, etkili ve dinamik çözümler getirmek için çalışıldığını gösteriyor” dedi.

“Kazanan kampanya, toplantıların ve konferansların yalnızca yerel topluluk üzerinde değil  daha geniş küresel topluluk üzerinde olumlu bir sosyal ve ekonomik etkiye sahip olmasının gücünü göstermektedir. Kampanyalarının bizi birbirine bağlayan gerçek bir otantik miras yaratma yeteneği, endüstrimiz için mükemmel bir örnek oluşturuyor “dedi.

Flanders Toplantı ve Kongre Merkezi Antwerp (FMCAA), Antwerp ZOO’nun tesislerinde inşa edilmiş ve yeni açılan, amaca yönelik bir kongre merkezidir. Antwerp‘in nispeten bilinmeyen şehri için daha fazla uluslararası kongre çekmek için hızlı marka bilinci ve marka bilinirliği yaratmak için bir pazarlama kampanyası başlattı.

Baş Ticaret Müdürü FMCCA, Anja Stas: “Konferans merkezimize harcanan her para birimi ZOO Vakfı tarafından yönetiliyor ve hayvan refahı, miras, yetiştirme programları, araştırma ve doğa koruma konularındaki çabalarımıza doğrudan katkıda bulunuyor.

“Bütün bunlar hayvan dostlarımızın refahı ve hayatta kalması için hazırlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki paydaşlarımızdan gelen bu büyük beğeni ile onur duyuyoruz. Bu ödülü tüm takımıma adadım, çünkü bunu hepbirlikte başardık. “