ICCA’nın Yeni Avrupa Direktörü Elif Balcı Fisunoğlu Oldu!

Elif Balcı Fisunoğlu, ICCA’nın Avrupa Direkötürlüğü’ne getirildi.

ICCA’nın resmi web sitesinden yapılan açıklamada, 2018 yılının ilk günü itibarıyla görevine başlayacağı bildirilen Elif Balcı Fisunoğlu, ICCA’nın Amsterdam’daki merkez ofisinde yer alacak.

Açıklamada, Fisunoğlu’nun ICVB’deki 15 yıllık tecrübelerinden de bahsedilirken ICCA CEO’su Martin Sirk, “Bölge müdürlüğü görevlerimiz, stratejik düşünme, pratik problem çözme ve kültürel hassasiyet gibi gerekliliklere sahiptir. Fisunoğlu, tüm bu gereklilikleri karşılamasının yanında etkileyici bir akademik referans ve geniş bir pratik tecrübeye de sahip. Kısa sürede Avrupa’daki üyelerimiz için kıymetli bir değer olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Elif Balcı Fisunoğlu ise yaptığı açıklamada, “Uzun yıllardır üyesi olduğum ICCA’ya bu şekilde önemli ve zorlayıcı bir görevle katılmak heyecan verici. Avrupa üyelerimizin, ICCA üyeliğinden maksimum verim alabilmelerine yardımcı olmak benim için gurur verici olacak. ICCA’nın stratejik gelişimine ve gelecek başarılarına katkıda bulunmak için de sabırsızlanıyorum.” dedi.