IHG’den Crowne Plaza Ankara’ya 2 Ödül Birden!

Dünya genelinde 5 binden fazla otelle hizmet veren, Uluslararası InterContinental Hotels Group üyesi Crowne Plaza Ankara, IHG tarafından her yıl düzenlenen Star Awards gecesinde “CEO özel Ödülü ve Yılın En İyi Satış Ekibi” ödüllerini aldı.

Her yıl Avrupa’nın farklı bir kentinde gerçekleştirilen ödül töreni bu sene Londra’da, One Marylebone Venue da yapıldı. CEO Özel Ödülü; IHG grubunun tüm markaları arasından; hem çalışanlarının hem de misafirlerinin beklentilerinin ötesinde hizmet ve üstün performans gösteren bir otele; yenilik,yaratıcılık, fark yaratan ve otel hedeflerinin tümünü yakalamaları sonucunda veriliyor. Yılın satış ekibi ödülü ise, Crowne Plaza Ankara’nın satış ekibinin 2017 yılı içerisinde gösterdiği üstün performans ve Avrupa kıtasındaki oteller arasında yaptıkları gelir, doluluk ve karlılık gibi oranlar göz önüne alınarak veriliyor.

 

“Başarılarımızı Uluslararası Standartlar Çerçevesinde Kanıtladık”

Holiday Inn Ankara – Kavaklidere ve Crowne Plaza Ankara Genel Müdürü Uğur Bür yaptığı açıklamada, “Daha önce Kavaklıdere’deki Holiday Inn otelimizle 2 kere ödül almıştık. Fakat grubumuza yeni kattığımız otelimiz Crowne Plaza Ankara ile aldığımız bu ödül çok özel. IHG’nin en prestijli ve en önemli ödülünü alarak, otelin son 9 yıldaki en iyi performansını gösterdiğimizi, 2017 yılında sunduğumuz hizmet ve yarattığımız fark ile ispat ettik. Başarılarımızı, uluslararası standartlar çerçevesinde de kanıtlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı. Ödülleri Türkiye’ye getirmekten büyük bir memnuniyet duyduklarının altını çizen Bür, Bülbüloğlu Holding olarak otelcilik alanında fark yaratmaya ve ilk olmaya devam edeceklerini belirtti.