Intercity İstanbul Park Kapılarını Etkinlik Firmalarına Açtı…

Intercity İstanbul Park, 22 Mayıs Pazartesi günü etkinlik firmalarını ağırladı. Organizasyon firmaları ile kalıcı köprülerin kurulmasını hedefleyen günde, Intercity İstanbul Park ekibi kiralık alanları, araç parklarını, aktivitelerini ve pazarlama ekibini etkinlik firmalarına tanıttı.


Ahmet Özgün

Katılımcılar gün içinde birbirinden farklı adrenalin dolu deneyimler yaşadı. Intercity sürüş akademisinin pistlerinde drift yapmayı öğrenenler, kick plate modülünde kontrol dışına çıkan araca hakim oldu ve ardından zamana karşı yarış otomobili ile mücadele verdi. Akademi pistlerindeki son aktivite Caterham araçları ile yapılan nefes kesen “drift taksi” oldu.


Yarış pistinde ise bir birinden farklı otomobiller ile deneyim sürüşleri gerçekleştirildi. Katılımcılar Clio ve Megane Yarış otomobilleri ile hızlı turlar atarken, eğitmenlerin direksiyonuna geçtiği Porsche araçları ile limitleri deneyimledi.

Günün en hızlı turu ise Jason Tahincioğlu’nun kullandığı iki koltuklu SPR 300 aracı ile gerçekleşti.

Off-Road pistinde de büyük heyecan vardı. Katılımcılar Mitsubishi L 200 araçları ile 600 dönüm safari pistini gezdikten sonra rampa iniş, yanal ve hendek geçiş gibi manevralar gerçekleştirdi.

Buna ek olarak katılımcılar, tesis içinde bulunan toplantı salonları ve otomobil müzesini gezdi.

Bu önemli gün, Gökçe Türk ve Burcu Çakıcıoğlu’ndan oluşan Intercity İstanbul Park pazarlama ekibinin organizasyon firmaları ile tanışmalarını sağladı.

Unutulmaz bir gün yaşayan katılımcılar gün sonunda tesisi, çalışanlarını ve kiralık alanlarını tanımış oldu.