İş Süreçleri Yönetimi Konferansı İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel’de Düzenlendi

Pronto Eventi’nin düzenlemiş olduğu “İş Süreçleri Yönetimi” Konferansı 24 Mayıs Salı günü İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel Kavacık’ta yapıldı.

İş Süreçleri Yönetimi (BPM), Günümüzde yeni iş modeli olarak da geçen önemli bir kavram olmaya devam ediyor. İş Süreçleri Yönetimi konferansı da bu iş süreçlerinin hangi noktada olduğunu, şirketlere, kurumlara ve kişilere faydalarını konuşabilecekleri bir ortam yarattı.

Konferans katılımcı profili bakımından hemen hemen her sektörü kapsar nitelikteydi. Türkiye’de bulunan 20’nin üzerinde farklı sektörden İş Süreçleri Yönetimi, İş Planlama, İş Analizi, İş Süreç Modelleme ve İş Akışı-Döküman Yönetimi gibi sistemleri kullanan, kullanmayan veya geçiş yapacak olan firmaların CEO, CFO, CTO’lar, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları, İş Süreç Yönetimi Direktörleri ve Yöneticileri, İK Başkanları ve Direktörleri, Finans Direktörleri ve Müdürleri, İş Çözümleri Direktörleri ve Müdürler, İş Geliştirme Yöneticileri, İş Analizi Müdürleri, Operasyon Yöneticileri, BT Yöneticileri, İş Zekası Yöneticileri, Sistem Müdürleri, Proje Müdürleri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunan bir ortam sundu.

Konferans esnasında Pronto Eventi’nin Projeler ve Ülke Müdür Hakan Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştirdik, Yılmaz: “birincisini düzenlediğimiz bir konferans, bugün buraya 188 kişiyi toplayabildik ama 224 gibi bir kaydımız vardı. Yaz aylarına yaklaşmamızdan dolayı böyle bir kayıp yaşadık düşünüyoruz ama yine de çok verimli ve tüm firmalarımızın fayda sağladığı bir etkinlik düzenledik diyebiliriz. Daha önce yapmış olduğumuz CRM, İş Zekası, Raporlama, Pazarlama ve Çağrı Merkezleriyle ilgili süreçlerin firmalara “daha az maliyetle nasıl yapılabilir” düşüncesiyle bu etkinliği düzenlemeye karar verdik.” dedi.