İstanbul Kahve Festivali Gerçekleşti

DSM Group tarafından gerçekleştirilen ve yıldan yıla git gide büyüyen İstanbul Kahve Festivali 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşti. İlginin oldukça yoğun olduğu etkinlikte birçok konser dışında, workshop ve yarışmalar da yapıldı.

Kahve konusunda uluslararası markaları ve otoriteleri içinde barındıran, katılımcılarına ve ziyaretçilerine kahve konusunda unutulmaz deneyimler yaşatan ve de birçok konser ve workshop’la tam bir festival olma özelliği taşıyan İstanbul Kahve Festivali 21-24 Eylül tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşti.

Ozan Savaş

Festival sırasında DSM Group’tan Ozan Savaş’la görüşme şansı yakaladık, Savaş: “Sahada pazartesi gününden beri varız, ama tüm hazırlıkları bir yıldır yürüttüğümüz etkinliğimiz İstanbul Kahve Festivali için özel bir ekip çalıştı. Bu sene geçen seneye göre, markalarımızda bir artış var ve ayrıca workshoplarımızda bir artış var, 3.nesil kahvecilerimizde de artış söz konusu. “Kahve Şampiyonası” da bizim bünyemizde ve oradaki katılımda çok fazla bir artış var.” Dedi.

 

Künye

Etkinlik Mekanı: Küçükçiftlik Park
Etkinlik Sahibi ve Yönetimi: DSM Group
Dönemsel İK: İnka
Teknik: Solid
Ambulans: Meydey