İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, mutfak sanatını, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan İstanbul Shopping Fest, bu yıl 1 – 16 Temmuz tarihleri arasında yedinci kez düzenlenecek.

Dünyanın en göz alıcı şehirlerinden biri olan İstanbul’da, 15 gün boyunca aklınıza ve kalbinize hitap eden pek çok heyecan verici deneyim yaşayacak, unutamayacağınız bir maceraya atılacaksınız. Oryantal ruhunu Batı’nın dinamizmiyle birleştiren ve herkes için büyülü bir dünyaya dönüşen İstanbul, bu kez de İstanbul Shopping Fest ile size alışveriş keyfi, eğlence ve sürprizlerle dolu bir atmosferin kapılarını aralayacak. İstanbul Shopping Fest boyunca, pek çok marka avantajlı kampanya ve indirimleriyle ayrıcalıklar sunacak.

1-16 Temmuz süresince Akasya, Capitol, Emaar Square Mall, Forum İstanbul, İstinyePark, Kanyon, Palladium, Venezia ve Zorlu Center’da kurulacak ‘Design İSF’ alanları, ziyaretçileri alışveriş fırsatlarının yanısıra tasarım ve sanat ile buluşturacak. İlklerin yaşanacağı İstanbul Shopping Fest, dünyanın en büyük ve en eski kapalı alışveriş merkezi Kapalıçarşı’ya da festival ruhunu taşıyarak keşif rotaları ve atölyeler ile unutulmaz bir alışveriş festivali yaşatacak. Markalarda %70’lere varan indirimlerle alışveriş coşkusunun yaşanacağı festival süresince, Design İSF’lerde tüm rotayı tamamlayanlar sürpriz hediyelerin sahibi olacak.