ITB Çin, Çin Turizm Birliği(CTA) İle Ortaklığını Güçlendirdi

ITB Çin ve Çin Turizm Derneği stratejik ortaklıklarını genişletti. 2017 Kasım ayının başında ITB Başkanı David Axiotis, ve Çin Turizm Derneği Genel Sekreteri ve Başkan Yardımcısı Rungang Zhang, ilgili bir ortaklık imzaladı.

16-18 Mayıs 2018’de Şanghay’da gerçekleşecek olan ITB Çin, Çin pazarına odaklanan önemli bir platformdur. 1986 yılında kurulan Çin Turizm Derneği ise dünyanın en büyük endüstrisidir. 4.000 üyesi ile otelleri, tur operatörleri, konaklama paylaşımı, pansiyonlar, seyahat medyası, eğitim kurumları, seyahat araştırma ajansları gibi pek çok kuruluşu bünyesinde bulunduruyor.

Rungang Zhang, CTA’nın Genel Sekreter ve Başkan Yardımcısı: “CTA, dünyanın en büyük seyahat ve turizm endüstrisi derneğidir. ITB Çin ile çalışmaktan çok memnunuz. Bu ortaklığın Çin ve dünyanın her yerinde sanayi işbirliğini ve iletişimi arttıracağını düşünüyoruz. ITB’nin küresel vizyonuyla, yüksek sınıflı katılımcıları ve yüksek standartlarda sergi deneyimi ile Çin’deki seyahat şirketleri ve çeşitlenmiş seyahat ürünlerinin bir bütünü oluşturması sektör için muhteşem olacak.”