JW Marriott Ankara’da Caz Eşliğinde Kadınlar Günü Kutlaması

JW Marriott Ankara, Dünya Kadınlar Gününe özel düzenlediği etkinliğiyle misafirlerine keyifli saatler yaşattı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada kadınlara özel programlarla, hediyelerle ve minik jestlerle kutlanırken; JW Marriott Ankara da bu özel günde misafirlerine keyifli saatler yaşatmayı ihmal etmedi. JW Marriott Ankara’nın ev sahipliğinde düzenlenen ve geleneksel hale gelen 5. Dünya Kadınlar Günü kutlaması; geçen gün şehrin en yüksek “Teras Barı” olma özelliğine sahip Skye Vue Cocktail Bar & Terrace’da gerçekleştirildi.

İncelikle dizayn edilmiş modern atmosferine eşlik eden panoramik Ankara manzarasıyla misafirlerini karşılayan Skye Vue Cocktail Bar & Terrace JW şeflerinin özenle hazırladığı nefis aperatif ve atıştırmalıklar davetlilere tam bir lezzet şöleni sundu. Caz sanatçısı Raja Rayes’in unutulmaz caz klasiklerini yorumladığı muhteşem performansıyla devam eden bu renkli etkinlik geleneksel JW Marriott Ankara’nın çekilişi ile sona erdi.

Skye Vue Cocktail Bar & Terrace’ta düzenlenen ve yaklaşık 3 saat süren JW Marriott Ankara’nın bu organizasyonuna katılan kadınlar, hem Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar hem de otelin onlar için hazırladığı sürpriz hediyelerle günlerini keyifle sonlandırdılar.