“Kenya’nın Yaban Yüzü” Kitabında TAV Havalimanları İmzası

Ülkemizin ve dünyanın en önemli vahşi doğa fotoğrafçılarından Süha Derbent’in objektifine takılan 300 eşsiz kare, TAV Havalimanları imzasıyla  “Kenya’nın Yaban Yüzü” kitabında toplandı.

TAV, Kenya’da attığı bu adımın onuruna, macera dolu coğrafyayı dünyada en iyi tanıyan kişilerden biri olan Süha Derbent’le işbirliği yaptı. Bu birliktelikten doğan ilk eser ise “Kenya’nın Yaban Yüzü” adlı bu değerli kitap.

brk_5174-copy
Asuman Şener – Sani Şener

TAV ve ünlü vahşi doğa fotoğrafçısı Süha Derbent’in işbirliğiyle hazırlanan ‘Kenya’nın Yaban Yüzü’ isimli kitabın tanıtımı Feriye Sarayı’nda gerçekleştirilen bir davetle tanıtıldı. TAV CEO’su Sani Şener’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete, iş dünyasından birçok isim katıldı. Ürün ve hizmetleri tüm dünyada 19 ülkede 74 havalimanında yer alan TAV Havalimanları’nın hizmet şirketlerinden Tav İşletme Hizmetleri, 2016 Haziran ayı itibari ile Kenya’nın Başkenti Nairobi’nin Jomo Kenyatta Havalimanı’nda bulunan Star Allaince yolcu salonunun işletmeciliğini üstlendi. TAV, Kenya’da attığı bu adımın onuruna macera dolu coğrafyayı en iyi tanıyan kişilerden Süha Derbent ile birlikte yaptığı işbirliği ile macera dolu rotaları uygun fiyatlara meraklısıyla buluşturan “TAV Tourism Nature by Süha Derbent” adlı yeni bir seyahat hattını da ortaya çıkardı. Tanıtım gecesine katılan davetliler bir yandan kitapla ilgili bilgi alırken bir yandan da fotoğrafları barkovizyondan izleme imkânı buldular.