Künye

İmtiyaz Sahibi Turizm Medya Grubu Yayıncılık A.Ş. ve Turizm Medya Grubu BAŞKANI
Volkan ATAMAN

GENEL MÜDÜR
Ayşe ERİŞEN ayse@turizmmedya.net

EDİTÖRYAL
Yazı İşleri Müdürü: Elif Nas Ünal elifnas@turizmmedya.net
Muhabir: Altay Doruk KARABAŞ doruk@turizmmedya.net

GRAFİK TASARIM
Emrah BULUT emrah@turizmmedya.net

PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Aslı ALTINOK ERDAL asli@turizmmedya.net

ULUSLARARASI İLİŞKİLER SORUMLUSU
Tahsin Barış ŞENCAN baris@turizmmedya.net

ULUSLARARASI İLİŞKİLER SORUMLUSU
Mehmet Oğuzhan LAP oguzhan@turizmmedya.net

SATIŞ MÜDÜRÜ
Mesut KUZU mesut@turizmmedya.net

SATIŞ UZMANLARI
Gökçe GÜL gokcegul@turizmmedya.net
Alper SÜRÜN alper@turizmmedya.net

SATIŞ DESTEK UZMANI 
Esra GÜRGAN esra@turizmmedya.net

İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ 
Burcu MERDAL burcu@turizmmedya.net

YÖNETİCİ ASİSTANI
Şebnem ÖZTÜRK sebnem@turizmmedya.net

DANIŞMA KURULU

Prof. Dr. Semih BASKAN
Cengiz ALKIŞ
Gökhan AKDOĞAN

YAYINLAYAN 
TURİZM MEDYA GRUBU YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ

Adres: Fatih Sultan Mehmet Cad. Akbey Sk. Kardeşler İş Merkezi No:10 K:5 D:13/14 Kavacık/İstanbul
Tel: +90 0216 465 95 56 – 57
Fax: +90 0216 465 95 58
e-mail: info@turizmmedya.net