Liderler Zirvesi 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Kongre Merkezi’nde Yapıldı

İş dünyasında lider yöneticilerin yetişmesinde önemli bir misyon üstlenmiş olan Liderler Kulübü katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle “Liderler Zirvesi”ni düzenledi.

13 üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleşen Liderler Zirvesi İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi´nde gerçekleşti. Zirve’yi önemli kılan bir özellik de, bir öğrenci kulübü olan Liderler Kulübü’nün bir buçuk ay gibi kısa bir sürede 13 üst düzey yönetici katılımcıya ulaşıp ikna etmesi ve sponsor bulabilmesi ve de bunların ardından Kongre’ye ilginin bir hayli yoğun olması açısından çok değerli bir etkinlik olması.

Liderler Kulübü’nün başarılı gençlerinden Liderler Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Bahadır Güngör’le konuşma fırsatı bulduk, Güngör: “Birçok sektörden çeşitli konuşmacılar çağırdık; yaşam koçu, ekonomist, reklamcı, CEO gibi. Ziyaretçilerimiz için çok farklı bakış açılarından Zirveye giden yolu gösterebilmek için çok çalıştık ve şu anda da bu yoğun ilgiyi gördükçe mutlu oluyoruz. Kayıtlarımızı yoğun başvurudan dolayı 25 Şubat’ta kapatmak zorunda kaldık, sadece İstanbul’dan değil çevre illerden de ilgi görmek çok mutlu edici oldu. Çektiğimiz zorluklardan bahsetmek gerekirse, sponsor bulmakta çok zorlandık, yeni bir kulüp olduğumuz için firmaların bize karşı güvensizlikleri vardı ama bir şekilde bunu aşıp bu işi başardığımız için mutluyuz” dedi.

Etkinliği destekleyen firmalar arasında Ana Sponsor olarak Emir Of  İstanbul, Hizmet Sponsorları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ürün Sponsorları içinde ise Arbella Makarna gibi markalar yer aldı.

[vtftable cols=”{0}0-1:e5fcfa;{/}{2}0-1:e5fcfa;{/}{4}0-1:e5fcfa;{/}” st=”bc:78adb6;bt:2;”]
{f121}Etkinlik Sahibi;;;{f121}Etkinlik Mekanı;nn;
{f120}İstanbul Üniversitesi Kongre Merkezi;;;{f120}Liderler Kulübü;nn;
{f121}Mobil Destek;;;{f121}SEO;nn;
{f120}Blippar;;;{f120}Webtures;nn;
{f121}Yiyecek İçecek Sponsorları;;;{f121};nn;
Kuru Kahveci Mehmet Efendi / OSES Çiğköfte;;;/ Arbella Makarna;nn;
[/vtftable]