MICE Sektörünün Yaratıcı Firması: Decibel Organizasyon

2010 yılında kurulan Decibel Organizasyon, amatör ruhunu profesyonel iş hayatı ile birleştirmiş başarılı ve yaratıcı bir dijital medya ve etkinlik ajansı… 

Decibel Organizasyon’u tanıyalım…

Hizmet verdiği markanın ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçlara uygun projeler üreten. Yaptığı her çalışma ile sektörde adından söz ettiren. Markanın stratejik planlamasına sadık kalarak bu doğrultuda yeni pazarlama alanları oluşturan, sektörde ki her alanda yenilikleri takip eden… Markalarına her zaman şeffaf olmayı ve uygun bütçelerle maksimum yarar getirecek yeniliklerle hizmet vermeyi görev benimsemiş… Bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atmış, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile yola çıkan sektöre başladığı ilk iş günkü heyecanlı ve amatör ruhunu profesyonel iş hayatı ile birleştirmiş bir etkinlik ajansı.

Decibel Organizasyon’un Kurucusu Bora İzbilir: “ACE of M.I.C.E. Awards’da “En İyi Gerilla Etkinliği” ödülünü aldıktan sonra ACE of M.I.C.E.’ın dijital medya ajansı olduk, bu durum bize sektör içinde gerçekten önemli bir değer kattı. Markaların daha çok dikkatini çekmeye başladık ve dolayısıyla ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’da gerçekleştirdiğimiz toplantılar gerçekten keyifli ve verimli geçmeye başladı. Şu anda yaklaşık 12-13 markayı yönetiyoruz, ekibimizi büyüttük ve çok iyi transferler yaptık. Son 2 senedir, tam kapsamlı bir reklam ajansı ve organizasyon firması olarak çalışıyoruz ve 360 derece hizmet veriyoruz. Dijital departmanımızın başında aldığı eğitimler ve deneyimiyle Aslı İzbilir bulunuyor. Event departmanımızın başındaysa, yaratıcı projelerimizin mimarı Tayfun İzbilir var… Çok büyüdük ve geliştik, bundan dolayı 2017’nin sonunda çalışmalarımıza, Decibel Group olarak devam edeceğiz.”

Decibel kendi bünyesinde hangi hizmetleri veriyor?

Event, Dijital ve PR Hizmetleri olarak 3’e ayrılan Decibel Organizasyon’un hizmet alanlarından yalnızca birkaç tanesi: dijital medya yönetimi, web sayfası hizmetleri, AdWords hizmetleri, tasarım hizmetleri, televizyon ve radyo anlaşmaları, markaların ve sanatçıların reklam ve klip çekimleri, reklam analizleri ve reklam planlama…

Decibel nasıl projeler yapıyor? 

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan ve büyük emekler vermiş olan Decibel, aynı zamanda Türkiye’de ve dünyada daha önce eşi benzeri görülmemiş yaratıcı ve keyifli projeler gerçekleştiriyor. Markalara farklı işler sunarak MICE sektöründeki farkını göz önüne sunan Decibel’in yaratıcı işlerini incelemek için www.decibelorganizasyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

 

Decibel Organizasyon Ekibi