Model Of Celebrity Büyük Finali WOW İstanbul’da Gerçekleşti

Koreograf Banu Noyan, İletişim Danışmanı Özgür Aras ve tasarımcı Hakan Akkaya’nın podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla Türkiye’nin birçok şehrindeki Alışveriş Merkezlerinde seçmeler yaparak, yetenekli gençleri keşfettikleri yarışma Model Of Celebrity’nin beklenen büyük finali 25 Şubat’ta Wow Convention Center’de yapıldı.

WOW Convention Center, Digital Plus, Fashion Art ve Pozitif Prodüksiyon gibi sponsorların desteklediği gecede Koreograf Banu Noyan, İletişim Danışmanı Özgür Aras ve tasarımcı Hakan Akkaya’nın aylarca Türkiye´nin dört bir yanını dolaşarak oyunculuk ve modellik yeteneklerini sergileyen binlerce genç arasından seçtikleri 14 Erkek – 15 Kadın aday, Model of Celebrity Türkiye yarışmasının Büyük Finali´nde ünlü isimlerden oluşan jürinin karşısına çıktı.

WOW Convention Center’da gerçekleştirilen Model Of Celebrity Türkiye yarışmasının jürisinde Koreograf Uğurkan Erez, Organizatör Ahmet San, Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut, TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, Sanatçı Nükhet Duru, Yönetmen Hamdi Alkan, WOW Convention Center Genel Koordinatörü Ziya Cihan, Yaratıcı Etkinlikler Derneği Başkanı Yavuz Özdel, Tasarımcı Şinasi Günaydın, Jadore Yönetim Kurulu Başkanı Nezahat Kayışkan, Cast Ajansı Sahibi Berkant Zincidi, Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan ve İletişim Danışmanı Özgür Aras yer aldı.

Final günü jüri karşısına çıkan 14 erkek ve 15 kadın yarışmacı arasında yapılan zorlu seçimde kadınlarda yarışmaya Eskişehir´den katılan Tuğçe Çelik, erkeklerde ise Bursa´dan katılan Emre Berber 1. oldu. Birinciler ödüllerini Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Özgür Aras ve Nükhet Duru´nun elinden aldılar.

[vtftable cols=”{0}0-1:e5fcfa;{/}” st=”bc:78adb6;bt:2;”]
{f121}Etkinlik Sahibi;;;{f121}Etkinlik Mekanı;nn;
{f120}Banu Noyan Organizasyon;;;{f120}WOW Convention Center;nn;
[/vtftable]