NG Event 10. Yılını Kutladı!

New Generation Event, 10. yılını Feriye Palace’ta düzenlenen harika bir partiyle kutladı. 

Gece 19:30’da kokteyl ile başlarken, ilerleyen saatlerde Ayhan Sicimoğlu sahneye çıktı ve misafirlere keyifli anlar yaşattı. NG ailesi ve geceye davet edilen misafirler Sicimoğlu ile birlikte doyasıya eğlendiler.

Ayhan Sicimoğlu ve ekibinin performansının ardından sahneyi ünlü DJ David Şaboy devraldı. Davetliler DJ performansıyla dansın ritmini yükseltirken gecenin sonlarına doğru NG Event’in 10. yılı için hazırlanan pasta kesildi ve misafirlere ikram edildi.

“Güzel Dostlar Biriktirmenin Gururunu Yaşıyoruz”

New Generation Event’in kurucu ortağı Melda Yılmaz Ulusoy, kuruldukları günün dün gibi akıllarında olduğunu belirtirken, “10. yıl, evet önemli ama bundan ziyade bu sürede güzel dostlar biriktirdik. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gece, burada 200’e yakın davetli var. Bu katılım bizi çok mutlu etti.” dedi. Gecede enerjinin çok iyi olduğunu söyleyen Ulusoy, “Düzenlediğimiz gece için Ayhan Sicimoğlu çok doğru bir isim oldu. Sektörün çok iyi tanıdığı David Şaboy da Ayhan Sicimoğlu’nun arından bizimle oldu. Çok eğlenceli, enerjisi yüksek, keyifli bir gece geçiriyoruz.” ifadelerini kullandı.