Proset 10 Yaşında…

MICE sektörünün önemli figürlerinden Proset, 24 Mayıs Çarşamba akşamı Levent’teki ofisinde verdiği partiyle hem 10. yaşını kutladı hem de sektörden önemli isimlerle birlikte “Yaza Merhaba” dedi.

 

ProSet, Türkiye’nin başta kozmetik, hızlı tüketim, teknoloji ve dayanıklı tüketim alanında zirvedeki şirketlerinin iş ortaklarına, çalışanlarına yurtiçi, yurtdışı yaratıcı ve ‘insan duygusuna‘ odaklayan selektif aktiviteleri tasarlayan ve hayata geçiren ve bu misyonla ilerleyen bir firma.

24 Mayıs akşamı ofislerinde verdikleri, birbirinden leziz yiyecekler ve içecek servisinin olduğu partide, harika müzikler eşliğinde sektörle ve dostlarıyla bir araya gelen Proset hem 10. yaşını kutladı hem de “Yaza Merhaba” dedi.

Proset’in kurucusu ve Genel Müdürü Serkan Kutluk’la etkinlik sırasında hoş bir sohbet gerçekleştirdik, Kutluk: “Firma olarak 10. yılımız ama benim açımdan, bu sektöre ortaokul mezuniyetiyle girdiğim için 20. yıl diyebilirim. 10 yıl çok güzel geçti, her günümüzden ayrı keyif alarak geçti, çünkü bunu iş olarak görmedik, her günümüzü eğlenceli, bize değer katan, dostlukların kazandığı ve güzel anların yaşandığı zamanlar olarak geçirdik.” dedi.