PTT Kargo Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi Kargo Tedarikçisi Oldu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) ile Türkiye Voleybol Federasyonu (YVF) arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’le Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın imzaladığı anlaşmayla, PTT Kargo, TVF’nin “resmi kargo tedarikçisi” oldu.

İmza töreninde bir konuşma yapan PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik: “İki asra yakın tecrübesiyle Tükiye’nin yüz akı kuruluşlarından PTT A.Ş. ile ülkemizde ilk adımları Cumhuriyet’ten önce atılmış voleybolu bugün başarıyla yöneten köklü kurumumuz Türkiye Voleybol Federasyonu arasında yaptığımız sponsorluk anlaşmasının Türk sporuna hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimiz ile Türkiye Voleybol Federasyonunun resmi kargo tedarikçisi oluyoruz. Daha önce voleybolda büyük başarılara imza atan Türk voleybolunun gelecekte, Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonluklarının elde edileceğine inanıyoruz. Bu büyük çaplı spor olaylarında şanlı bayrağımızın dalgalanması bizim için gurur vesilesiyken PTT A.Ş.’nin logosunun dünya kamuoyu önüne çıkması ise ayrı bir sevinç kaynağı olacaktır.” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Bugün, 108 yıllık bu tarihi binada voleybolumuz için önemli bir anlaşmaya şahitlik edeceksiniz. TVF ve PTT A.Ş. arasındaki yeni iş birliği, bugün burada atılan imzalarla başlayacak. Başarıya giden yolda sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir güç kaynağı olacaktır. PTT A.Ş. ile yaptığımız anlaşma da Federasyonumuz için önemlidir. Ülkemizin voleybolda çok daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Voleybolu daha yukarılara taşıma hedefimize katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza ve PTT A.Ş.’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz. İki önemli markanın bir araya geldiği bu anlaşmanın, karşılıklı memnuniyetle sonraki yıllarda da devam etmesi ortak arzumuz.” dedi.