Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy Açıldı

w

Üst segment otel markaları arasında İstanbul’da en çok otele sahip olan otel zinciri Radisson Blu’nun en yeni üyesi Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy, 26 Mayıs’ta düzenlenen davetle resmi açılışını gerçekleştirdi. Rezidor Hotel Group’un Türkiye’deki yatırımının en yeni halkası, grubun Radisson markası ile işlettiği 7. oteli.

Radisson Blu’nun İstanbul’daki yedinci oteli Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy’ün resmi açılışı, Genel Müdür Eylem Fındık ve SB Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özel’in ev sahipliğinde Rezidor Hotel Group yöneticileri, iş ortakları, sanat, cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldıkları açılış davetiyle gerçekleşti.

Hem tarihi yarımadaya hem de Atatürk Havalimanı ve İstanbul’un en önemli fuar ve iş merkezlerine yakınlığı ile şehrin en değerli turizm destinasyonlarının tam ortasında yer alan otelin açılış davetinde konuşan Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy’ün Genel Müdürü Eylem Fındık, fark yaratmanın detaylarda saklı olduğu ilkesinden yola çıkan hizmet anlayışı ile rakiplerinden ayrıldıklarını ifade ederekyenilikçi servis anlayışının yanı sıra modern ek hizmetleriyle bulundukları bölgeye yeni bir soluk getireceklerini ifade etti.

Tören sırasında davetin organizasyonunu üstlenen we events Yönetici Ortağı İsmail Sezen’le konuşma fırsatımız oldu, İsmail Sezen: “Davet alanının kurulumunda dikkat ettiğimiz ilk nokta, Otel resort havasında olduğu için bunu yansıtacak şekilde tasarım yapmak oldu ve kurulumu 1 buçuk 2 ay planlama sürecinden sonra 2 haftalık çalışmanın sonucunda 2 günde bitirdik. Ve gördüğümüz ve aldığımız tepkilerde de gayet olumlu, bu da bizi mutlu etti. We events’ten kısaca bahsedecek olursam da; we event kurumsal firmalarla çalışır ve tam bir MICE şirketidir. Son zamanlarda da yurtdışına iş yapmaya başladık, özellikle Dubai ve Abu Dhabi’de, yakın zamanda da Belgrad’ta Londra’da birkaç etkinliğimiz var.” dedi.

Davetin ilerleyen saatlerinde de, Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy’ün çiçeği burnunda Genel Müdürü Eylem Fındık’la görüşme şansı yakaladık, Eylem Fındık: “Çok mutluyuz, çok sevdiğimiz dostlarımız, acenteler, iş ortaklarımız, misafirlerimiz geldiler. Oteli açmaktan da çok mutluyuz, burası çok özel bir dekorasyonla, özel bir konseptle açıldı. İleriki zamanlarda da büyük balo salonumuzun açılmasıyla kongrelere de ev sahipliği yapmayı planlıyoruz ve zaten otelin lokasyonu bakımından da bir şekilde kongre turizmine katkıda bulunacağımızı düşünüyorum.” dedi.