Ritz-Carlton Lake Tahoe, Etkinlik Alanını Genişletti!

Ritz-Carlton, Lake Tahoe yeni toplantılar ve etkinlikler için bünyesini genişletti. Lake Club The Ritz-Carlton, göle doğrudan erişimi olan bir su kenarında bulunuyor. Haziran 2017’de açılan çok amaçlı göl kulübü, artık toplantılar ve etkinlikler için de hizmet verecek.

Göl kenarındaki tesise ait; toplama alanı ve bar, zemin katında yemek terası, üst düzey bir yemek güvertesi, özel bir tekne limanı ve su kenarına uzanan geniş bir çimenlik dahil olmak üzere hem kapalı hem de açık hava etkinlik alanları içermektedir. Her iki taraftan tabandan tavana pencereler harika manzaralar sunuyor.

Kış sezonunda Lake Club, 36 kişiye kadar olan toplantı ve akşam yemekleri için ve iç mekanlarda yer alan 60 kişiye kadar resepsiyonlar için kullanılabilir. Yaz sezonunda ise, Lake Club‘da küçük etkinlikler ve özel yemekler için akşamları, en fazla 90 konuk ağırlanacak olup, su kenarındaki çimlerin üzerinde veya konuklara bağlı olarak kapalı alanlarda kullanılabilir. Ayrıca, Lake Club‘ın tamamı tam gün kiralanabiliyor.