Seda İbişoğlu Durak, Barceló Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Oldu

Occidental The Public ve Occidental Pera Istanbul otelleri sonrasında, 2018 Kasım ayında açılışı planlanan Barceló Istanbul Otel de dahil Barceló Oteller Zincirinin “Merkez Satış ve Pazarlama Direktörlüğü” görevine Seda İbişoğlu Durak atandı.

Barceló Oteller Grubu’nun İstanbul Merkez Satış ve Pazarlama Direktörü Seda İbişoğlu Durak, Sakarya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra 2002 yılında Turizm sektörüne girdi. Kariyerine Merit Antique Otel’de, Satış ve Pazarlama Departmanına başladı, 1 yıl sonra Eresin Topkapı Otel’e geçti. 2004 yılında Barceló zincirine geçen otelde 2007 yılı sonuna kadar devam etmiştir. 2007 yılında Crowne Plaza Old City Otel’in açılışını ve 5 yıl boyunca Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini sürdürmüştür.

2013 yılında Elite World İstanbul Otel’e başlayan ve 3 yıl Satış ve Pazarlama Müdürlüğünü yürüttükten sonra son olarak 2016 yılında Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezin’de 2 yıl süresince Satış ve Pazarlama Direktörlüğünde görev almıştır. Seda İbişoğlu Durak, bundan böyle ise Barceló Oteller Grubu’nun İstanbul “Merkez Satış ve Pazarlama Drektörlüğü” görevini üstlenmiştir.