Tahsin Tür, Bakırköy Hilton’da!

Otel yöneticiliğinin deneyimli isimlerinden Tahsin Tür, Bakırköy Hilton’un yönetimine getirildi. Kasım ayı itibarıyla, Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Tür, “Amacım bölgenin konum itibarıyla da en iyi otelleri arasında yer alan Bakırköy Hilton’u İstanbul’un değerleri arasına katmak” dedi.

Tahsin Tür’ün Bakırköy Hilton yönetiminde gelmeden önceki görevi Wyndham Grand İstanbul Levent’ti. Bu otelin inşaat aşamasından son noktasına kadar her alanında imzası olan Tahsin Tür daha önce de Sheraton Maslak’ta görev yapmıştı.

Bakırköy Hilton Hakkında: 
Sahiil Yolu olarak bildiğimiz, Kennedy Caddesi üzerindeki 103 numarada yer alan Bakırköy Hilton, Bir yandan da Atatürk Havalimanı bölgesinde konumlanmış durumda.
Bakırköy ve çevresindeki alışveriş, eğlence ve iş merkezlerine yakın mesafede bulunuyor olması ayrı bir özellik katarken, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo Center gibi merkezlere çok yakın olması iş insanları için ayrı bir tercih nedeni olarak gösteriliyor.
İstanbul Tarihi Yarımadası ve havalimanı arasındaki sahil yolunda deniz manzaralı konumu ile hizmet veren bu şehir oteli 306 misafir odası, tam donanımlı 16 toplantı odası, muhteşem Balo Salonu ve eşsiz Spa merkezi ile bölgenin en şık otellerinden birisidir. Atatürk Havalimanı ve İstanbul Tarihi Yarımadası’na Marmaray ile 10 dakikalık uzaklıkta olan Bakırköy Hilton’un, 52’si Executive ve 38’i Suite oda olmak üzere toplam 306 odası bulunmakta. Balo Salonu dahil olmak üzere tam donanımlı 17 toplantı salonu da olan Bakırköy Hilton’da, Executive Lounge ve Business Center da bulunmakta.