Terrapinn GES İle İki Yıllık Anlaşma İmzaladı

Sektöründen lider global etkinlikler organizatörü Terrapinn, Ortadoğu’daki altı etkinlik markası için GES‘i hizmet sağlayıcısı olarak resmen seçti. Yerel bir marka olan GES, The Mining Show, Telecoms World Middle East ve Seamless gibi organizasyonların temel etkinlik servislerini sunacak.

2019 yılına kadar uzanan iki yıllık sözleşme, sektörün öncülerinin 2012 yılından bu yana paylaştığı güçlü ortaklığa dayanıyor. Stand binası ve elektrikli cihazlardan mobilya ve grafiklere kadar olan etkinlik malzemelerinin tamamı GES tarafından sağlanacak.

Ortaklık üzerine konuşan Ortadoğu Genel Direktörü David Beguely, “Terrapinn’in düzenlediği etkinlikler, endüstride değişen eğilimleri ve teknolojileri teşvik etmek için dünyanın önde gelen etkileyicilerini, bozucularını ve değişim ajanslarını bir araya getiriyor. GES ile çalışmak, bu etkinliklerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz hizmetleri ve uzmanlığı tek bir irtibat noktası haline getirmek, paydaşlarımızın yenilikçiliği yönlendirmek için mümkün olan en iyi platformu bulmalarını sağlıyor.”

Terrapinn’in çeşitli portföyü, ulaşım, yenilenebilir enerji kaynakları, eğitim ve e-ticaret gibi bir dizi endüstriyi kapsayan dünya çapında yılda 150 etkinlik içeriyor. Her geçen yıl bölgeye 2,000’den fazla katılımcı ve 30 bin ziyaretçi getiriyor.

2009’da Dubai‘de ofislerini kurduğundan beri GES, çeşitli formatlarda çeşitli pazarlar için yılda 100’den fazla etkinlik sunmak hedefiyle hızla büyüdü. GES, dünya çapında operasyonlara ev sahipliği yaparak, Uluslararası Savunma Fuarı ve Konferansı, Abu Dhabi Petrol Fuarı ve Konferansı ve Uluslararası Sıvı Gücü Fuarını içeren önde gelen etkinliklerle ortaklık kurdu.

GES Orta Doğu’nun Genel Müdürü Yasser Al Maaytah, “Bu etkileyici dünya çapında etkinlik portföyünde Terrapinn tarafından dağıtım ekibi olarak seçilmekten memnunuz” dedi. Bu yeni sözleşme GES’in Terrapinn ile çok değerli ortaklığını genişletiyor ve Ortadoğu’daki sektör endüstrisinde lider bir servis sağlayıcı olarak konumumuzu belirliyor “dedi.