TRANSİST 2017 Uluslararası Ulaşım Kongresi Ve Fuarı

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Uluslararası Ulaşım Kongresi ve Fuarı Transist, Lütfi Kırdar Rumeli Salonu, ICEC ve İstanbul Kongre Merkezi, ICC’de yapıldı.

2-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen, ulaşım alanındaki yeni teknolojilerin ve stratejilerin aktarılması için akademik konu başlıkları ile katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişinin sağlanmasını hedefleyen kongre ve fuar, 10.000’den fazla ziyaretçinin katılımıyla son buldu.

Etkinliği düzenleyen İnfoloji Fuarcılık (infair) firmasından strateji koordinatörü Doğan Can Ergün(sağda), Event Türkiye‘ye açıklamalarda bulundu:

“Toplamda 140’a yakın firma ve sivil toplum kuruluşu yer aldığından ve hem fuar hem de kongre içeren bir etkinlik olması sebebiyle oldukça yoğun bir hazırlık süreci geçirdik.

10. kez gerçekleştirilen Transist, bu yıl ilk defa hem Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nu hem de İstanbul Kongre Merkezi’ni kullanarak yaklaşık 15.000 metrekare alana yayılarak gerçekleştirildi. Turnike verilerine baktığımızda ziyaretçi sayımız 10.000’i geçmiş durumda. Bu veri de bizler için oldukça sevindirici.

Özellikle büyükşehir belediyeleri, ilçe belediyeleri ve ulaşım sektöründeki satın almacıları bu fuara getirme hedefindeydik. Bu hedefe de ulaştığımıza inanıyoruz. Birçok firma hem pazarlama hem de satış kaygısını bu fuar sayesinde giderebilmiş oldu diyebilirim. Önümüzdeki yıl için de çalışmalara şimdiden başladık.

Fuarın kurulumunda çözüm ortağı olarak birlikte çalıştığımız 2 firma vardı. Fuar kurulumunda Sedef Fuarcılık, dekor tarafında ise Hipo Event ile çalıştık. İnfoloji Fuarcılık olarak yıl içerisindeki etkinliklerde bu firmalarla işbirliğimiz devam ediyor. Önümüzdeki yıl, büyük ölçekte 5 etkinlik gerçekleştireceğiz.”