Uluslararası Ekonomik Gelişme Zirvesi Gerçekleşti

Çelebi Stratejik Danışmanlık’ın Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Işın Çelebi’nin girişimleriyle hayata geçen proje, aynı zamanda Çelebi Danışmanlık’ın 15. Yılını “Çin ve Hindistan Üzerinden Global Krize Bakış ve Türkiye” isimli konferansla kutlamış oldu. Zirve Borsa İstanbul (Bist)’in konferans salonunda gerçekleşti.

Üst düzey katılımla gerçekleşen Zirve’ye hükümetten de bakan düzeyinde katılım gerçekleşti. İstanbul Valisi Vasip Şahin, T.C. Maliye Bakanı Naci Ağbal, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak gibi isimlerin yanında Çin ve Hindistan’dan da katılım gerçkleşti.

Zirve’de Çin ve Hindistan gibi büyük ekonomilerin küresel krize olan etkileri ve bu durumdan Türkiye’nin nasıl etkileneceği üzerine konuşmalar yapıldı ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Etkinlik yönetimini Global Turizm Organizasyon yaparken biz de Global Turizm’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Tümbay Çetindağ’la konuşma şansı yakaladık, Çetindağ: “4 aydır hazırlandığımız Uluslararası Ekonomik Gelişme Zirvesi’nin ilkini gerçekleştiriyoruz ve bu devam edecek. Sayın Işın Çelebi’nin büyük desteğiyle gerçekten katılımın yüksek ve kaliteli olduğunu görüyoruz ve bu da bizi organizasyon olarak mutlu ediyor. Bundan sonra da Bu zirveyi yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

 

 

Künye

Etkinlik Mekanı: Borsa İstanbul (Bist)

Etkinlik Sahibi: Global Turizm

Catering: Ala Catering

Teknik: Extreme Technic