Valerio Festi Türkiye’ye Geliyor!

Dünyanın en ünlü şölen ve gösteri tasarımcısı Valerio Festi, 21-23 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de gerçekleştirilecek olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines için Türkiye’ye geliyor.

1980 yılından sonra ün kazanmaya başlayan İtalyan şölen ve festival tasarımcısı Valerio Festi, özgün dokunuşlarıyla yeniden ruh kazandırdığı geleneksel İtalyan ışık şovları ve barok tarzdaki açık hava gösterileriyle tüm dünyanın dikkatini üzerinde topladı. 1982 yılında, hala birlikte çalıştığı Monica Maimone ile Studio Festi’yi kuran dünyaca ünlü tasarımcı, uluslararası birçok açık hava şöleninin de sanat yönetmenliğini üstlendi.

 

Program Biletleri Biletix’te Satışa Sunuldu

21-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapsamındaki oturumlarda konuşmacı olarak yer alacak olan Valerio Festi, global etkinliklerin teknik araştırma gelişimi üzerine uygulanan dramaturjiyi ele alacağı konuşmasında katılımcılara, bu alandaki tecrübelerini de aktaracak.

Fuar kapsamında gerçekleşecek oturum programının biletleri Biletix üzerinden satışa sunulurken, İstanbul Kongre Merkezi’nde kurulan bir gişe ile de bilet satışı gerçekleştirilecek.

Oturum Programına Bilet Satın Almak İçin Tıklayın!

Valerio Festi İmzası Taşıyan Bazı Projelerden Görüntüler: