Wyndham Grand Kalamış 5. Yılını Kutladı

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, kuruluşunun 5. yılını düzenlenen gala gecesiyle kutladı.

Anadolu yakasının en prestijli otellerinden olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 5. yılını kutladığı gala gecesinde Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırladı. Ünlü televizyon sunucusu Mesut Yar’ın sunduğu gala gecesinde; DJ performansı, Metin Kaynak orkestrası dinletilerinin ve “All in One” kabare grubunun gösterileri beğeni topladı.

Alparslan: Tesadüf Değil

Gala gecesi için Londra’dan İstanbul’a gelen Wyndham Hotel Group Başkan Yardımcısı Edwin Broers’un ve grubun Bölge Direktörü İlhan Köse, “Hoş geldin” plaketlerini otelin Genel Müdürü Mustafa Alparslan’ın elinden aldılar.

Gecede bir sunum yaparak beş yılın hikayesini anlatan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan, “Üst üste kazanılan, ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’ başta olmak üzere, uluslararası yüksek itibarlı ödüllerin bir tesadüf değil inanç, takım ve müşteriyle empati kurabilme yeteneğiyle ilişkili olduğunu” söyledi.

Otelin satış ve pazarlama direktörü Deniz Dikkaya ise, “Çok başarılı 5 yılı geride bıraktık. Geldiğimiz noktada %92 müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız. Bu çok ciddi bir oran. Önümüzdeki yıllarda da bu memnuniyeti ve hizmet anlayışımızı korumak, ilerletmek arzusundayız.” ifadelerini kullandı.