Yaza Merhaba ve Alışveriş Şenliği

Konsept bazında farklı temalarda düzenlediği alışveriş ve farkındalık etkinlikleriyle adından söz ettiren Bliss Event&Pr, “Yaza Merhaba” temasıyla 25 Mayıs günü İstanbullularla buluştu. Zorlu Center’da bulunan Raffles Hotel’de gerçekleştirilen, farklı kategorilerdeki yer alan 50 ünlü seçkin firmanın tasarımları sergilediği etkinliğe iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından davetliler katıldı.

Yaz aylarına yaklaşırken, konuklar bir yandan alışveriş yapıp bir yandan ise DJ performansıyla, enerji depoladı. Dünya yıldızlarını giydiren Haute Couture modacıları Raisa Vanessa, ev dekorasyonuna zerafet katan Haremlique, özgün tasarımlarıyla öne çıkan Zeynep Erdoğan, dünyaca ünlü İtalyan lüks bavul markası TUMI, ev tekstilinde fark yaratan Valeron, özel üretim çaylarıyla Elif Gönlüm, tasarımlarıyla ev aletleri tasarımına stil katan İtalya’nın gözdesi SMEG, dekorasyonda dünya markası haline gelen Anatoli, özgün plaj tasarımlarıyla Seray Basmacı gibi uluslararası markalar yer aldı.

Sevda Kaya

Bliss Event Kurucusu Sevda Kaya’yla sohbet etme şansı yakaladık, Kaya: “Öncelikle hazırlıklarımız çok güzel geçti, şu an burada neredeyse her kategoriden 50 markamız var. Temamız da “Yaza Merhaba”. Buradaki amacımız; Gelen misafirlerimizin yaza girerken tüm seçeneklerini bulabileceği bir ortam yaratmak, aynı zamanda da markalarımız için yeni müşteriler kazandırmak ve satışlarını artırmak. Ayrıca Bliss Event olarak her etkinliğimizde içeriğimize mutlaka bir sosyal sorumluluk projesi alıyoruz, bu sefer Çevre ve Doğal Afet konusunda toplumda farkındalık yaratan ACEYSAD derneğine destek sağlıyoruz. Etkinliğimize ilgi de bizi çok mutlu ediyor, insanlar mutlu görmek bizi de mutlu ediyor. Emek veriyoruz ve ne yaparsak yapalım işimizi aşk ile yapıyoruz, durum böyle olunca da mutlaka güzel bir karşılığı oluyor.” Dedi.

 

Etkinlik Mekanı  Raffles Hotel

Etkinlik Yönetimi Bliss Event&Pr

Etkinlik Sahibi  Bliss Event&Pr