Zihin Ruh Beden Festivali Gerçekleşti!

3. Mutlu İnsan Beden Ruh ve Zihin Festivali, 3 günde 70 ayrı mutluluk eğitimiyle tamamlandı. 3500’ü aşkın kişinin katılımıyla 5-7 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde geçekleşen festivalde, workshop ve seminerlere katılım yoğun oldu.

Türkiye’den ve dünyadan önemli uzman ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşen festival hem akademik dünyadan hem kişisel gelişim dünyasından alanında uzman isimleri bir araya getirdi. Kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, sağlıklı beslenme, tasavvuf, nefes, mindfullnes, meditasyon, hipnoz, homeopati, fitoterapi, tai chi, feng shui, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, metafizik ve yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri bu festivalde eğitimler verdi.

Festivalin son gününde de zihin ruh beden çarkı için önemli eğitimler vardı; Cemalnur Sargut inanç ve tevekkülle mutluluğu anlatırken, Raw Food akımı öncüsü Elçin Oflaz mutluluk sağlıklı beslenme ilişkisini, Nefes Eğitmeni Ebru Şinik ise nefesle gelen yaşam enerjisini ele aldı. Bitki Bilim ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya yaza özel güzellik tarifleri ve Fitoterapi Uzmanı Ümit Aktaş’ın 21 günde enerji artıran, zayıflatan, depresyona ve kronik yorgunluğa son veren Mutluluk Kürleri dikkat çekti. Meditatif Rehber Mert Güler’in sema dönüşüyle ise katılımcılar zihin, ruh ve bedenen hiçlik yolculuğuna çıktılar ve çok farklı bir deneyim yaşadılar.

 

Etkinlik Mekanı: İstanbul Kongre Merkezi – ICC

Etkinlik Yönetimi: 3GODDESS Organizasyon