Hakkımızda

EVENTTURKIYE.COM

MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) sektörü, dünyanın en önemli sektörlerinden bir tanesi. Hızla gelişen, çağa ayak uyduran ve teknolojiyle bezeli MICE sektörünün değeri her gün daha da artıyor. Global MICE sektörü içerisinde kendine sağlam bir yer edinen Türkiye’deyse artık tüm markalar bu sektöre büyük bütçeler ayırıyor. Global MICE sektörünün trendleri teknolojiye ayak uydurarak değişirken, bu değişimi Türkiye’deki etkinlik ajansları ve şirketleri yakından izliyor ve hayata geçiriyor.

Dünya ve Türkiye MICE sektöründeki tüm gelişmelerden anında haberdar olabilmeniz için Turizm Medya Grubu (TMG) tarafından kurulan eventturkiye.com, sektörün en yenilikçi platformlarından bir tanesi. İçinde sektörel haberler, etkinlikler, araştırmalar, köşe yazıları ve sektörle ilgili her şeyi bulabileceğiniz eventturkiye.com, MICE sektörünün tüm profesyonellerin ana sayfası. Türkiye MICE sektörünün gelişmesini ve büyümesini hedefleyen eventturkiye.com, sektörün tam kalbinde yer alıyor.

TURİZM MEDYA GRUBU

Turizm Medya Grubu kongre ve toplantı turizmi alanında sektörün buluşma ve referans noktası olmak hedefiyle 2007 yılında faaliyetlerine başladı. Turizm Medya Grubu, 11 yıldır düzenli olarak eventturkiye.com ve M.I.C.E. Dergi’yi yayımlıyor. Ayrıca, ilkini Şubat 2012’de düzenlediği kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün ihtişamlı ödül töreni ACE of M.I.C.E. Awards’la Türkiye’de MICE sektörü algısı yaratarak sektörün en iyilerini taçlandırıyor. Türkiye’nin tek ve dünyanın en büyük üçüncü MICE fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ı düzenleyen Turizm Medya Grubu, Türkiye’nin en büyük MICE yayımcısı olarak hizmetlerine devam ediyor.

Turizm Medya Grubu’nun 2018 yılı projesi olarak ortaya çıkacak olan micemap.com web portalı, global MICE sektörünü bir araya getirecek. Dünyanın dört bir yanındaki MICE profesyonellerinin bakış açısını genişletecek ve değiştirecek olan dijital platformda, MICE sektörüne dair her şey elinizin altında olacak.